TR | EN | DE

Hakkımızda

Şirketimiz, 3 Mart 2001 tarihinde yürürlüğe giren 4628 sayılı Enerji Piyasası Kanunu kapsamında tüm Türkiye’de elektrik toptan satışı ve yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretimleri gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Türkiye enerji sektöründe 2001 den bu yana hızla artan özelleştirme ve yeniden yapılanma kapsamında DRN Enerji olarak, yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik enerjisinin üretimine dair yatırımlarımız hızla devam etmektedir.

Şirketimiz, Türkiye’de ve Dünyada, kentleşme ile artan hava kirliliğine karşı ve Türkiye’de üretim sanayisinde daha yoğun kullanılmaya başlanması ile  güvenli ve temiz yakıt olan doğal gazın ekonomik bir alternatif olarak müşterilerimize sunulması ve doğalgaz sektöründe güçlü bir şekilde var olmak ve hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur.

Elektrik ve Doğalgaz gibi enerji kaynaklarının dışında, yakında LNG ve Akaryakıt gibi ülkemizde yoğun olarak kullanılan enerji kaynaklarının da Türkiye çapında satışlarını gerçekleştirmeyi planlamaktayız.

Ayrıca, elektrik ve doğalgaz satışlarının yanı sıra elektrik tüketimi yüksek olan müşterilerimiz için de özel çözümler ve ticari ürünler sunmaktayız. Dünyada önde gelen firmalar ile güneş panelleri ve rüzgar tribünleri gibi yenilenebilir enerji üretimleri araçlarında güçlü çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize anahtar teslim enerji üretim hizmetlerini hızlı ve eksiksiz bir şekilde sunabilmekteyiz.